Fotoatelier Ostrava

Pronájem fotoateliéru v Ostravě

Atelier je vytvořen z malého RD o velikosti 65m2 a 12m2 terasy. V RD jsou dvě hlavní fotící místnosti dále předsíň a koupelna. Všude je možné fotografovat. V celém RD je položené podlahové vytápění a v létě oceníte klimatizaci.

 

V hlavní části je obývák s postelí a kuchyní. Druhá místnost je plátnová, zde najdete plátna v barvě Bílé, černé, meruňkové, šedé, hnědé pro art focení (sezónní plátna, která jsou zabalená). 

V ateliéru naleznete spoustu vybavení (oblečky pro newborn focení, boho dekorace, dekorace pro narozeninové focení, umělé květiny, dekorace pro fienart, klobouky, závěsnou houpačku pro focení dětí nebo těhotných maminek.

Můžete klientům nabídnout využití ateliérového šatníku, který je vybaven jak pro maminky tak pro děti.

 

Místnosti jsou vybaveny velkými francouzskými okny pro denní světlo. Osvětlení je formou LED svítidel ve stropě (které jsou regulovatelné jak pro intenzitu svítivosti tak teplotou). Najdete zve i stropní zábleskové světlo s velikým deštníkem (180). Můžete využít další přenosné zábleskové světlo godox mini 160 a odpalovač pro Nikon nebo stálé světla (2ks) a fotit se stripboxem nebo softboxy. 

 

Klientům můžete nabídnout kávu, čaj, vodu. 

 

 

Vaši klienti nemusí být jen z okolí Ostravy. V ateliéru je možné je ubytovat – vše je koncepčně řešeno tak, že lidé mohou poté zůstat a za doplatek pobýt další den nebo dva.

 

Vždy při využití propůjčení ateliéru za celkový stav vybavení zodpovídá fotograf. Před samotným propůjčením je třeba vzájemně podepsat a odsouhlasit tuto podmínku.

 

Ceník pronájmu

Kalendář pro rezervaci